دوره های آموزشی

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

با توجه به تعطیلی مدارس به خاطر شیوع بیماری کرونا، مرکز آموزشی و فرهنگی سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی ، برای سال تحصیلی 1401-1400 برگزار می کند.

ولی گرامی ،جهت بهره مندی از آموزش های دوره تکمیلی پس از واریز مبلغ 100هزارتومان (صد هزار تومان) به شماره کارت:

6037997599088391 بنام معاونت سما مشهد

تصویر یا رسید واریزی را از طریق فرم زیر بارگزاری نموده و نهایتا کد رهگیری و لینک یا آدرس ورود به کلاس های آنلاین در فضای اسکای روم را دریافت و منتظر اطلاعیه ی شروع کلاس های آنلاین در همان گروه قبلی واتساپ باشید .با سپاس

 

توجه:

1 - تصویر فیش واریزی را با حجم حداکثر 5 مگابایت بارگذاری نمایید و تا زمان بررسی فیش های واریزی توسط امور مالی رسید فیش را نزد خود نگه دارید.

2 - تصویر فیش واریزی خود را به کدملی نوآموز تغییر دهید و بعد در سایت بارگذاری کنید. مانند نمونه زیر:

متقاضیانی که تاکنون موفق به ثبت نام دوره مقدماتی نشده اند قبل از تکمیل فرم دوره تکمیلی زیر ابتدا اینجا کلیک و این فرم را تکمیل نمایند. 

گروه اول (ظرفیت تکمیل شد)

https://chat.whatsapp.com/E02IX79lwSzJpgDU0Bl9XQ

گروه دوم (در حال ثبت نام)

https://chat.whatsapp.com/FIE3d0w4E8oFqrQArat6YN

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 09380181268 

دوره تکمیلی اسکای روم ویژه آماده سازی نوآموزان برای ورود به دبستان

در هنگام پر کردن فرم به نکات زیر توجه کنید :

  • 1. پر کردن فیلد ها دارای علامت * ستاره الزامی است .
لطفا نام خود را صحیح وارد نمایید.
نام خانوادگی خود را صحیح وارد نمایید.
كد ملي خود را وارد کنید.
جنسيت خود را مشخص نماييد.
شماره همراه خود را وارد کنید.
ورودی نامعتبر
کد امنیتی: بارگذاری مجدد ورودی نامعتبر

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي آموزشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.