دوره های آموزشی

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

آگهی دعوت به همکاری 

معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، جهت تکمیل کادر خدمتگزار و نگهبان-سرایدار مورد نیاز خود در مدارس، تعداد محدودی نیروی انسانی مرد را با شرایط زیر جهت اشتغال به صورت قراردادی کار معین یکساله دعوت به همکاری می نماید. داوطلبان می توانند پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعلام شده نسبت به تکمیل فرم مربوطه تا تاریخ 1399/05/07 اقدام نمایند .

شرایط داوطلبان :

1-       اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی ایران و اصل ولایت فقیه .

2-       دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (غیراز معافیت های پزشکی) ، افرادی که متقاضی پست نگهبان-سرایدار می باشند نباید معافیت پزشکی داشته باشند.

3-       دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم بر ای پست نگهبان-سرایدار و دارا بودن مدرک تحصیلی سیکل و دیپلم برای پست خدمتگزار  .

4-      نداشتن تعهد استخدامی به وزارتخانه ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی .

5-      حداکثر سن داوطلبان در تاریخ 1399/06/31 نباید بیش از 35 سال باشد .

تبصره : مدت خدمت وظیفه عمومی و یا حضور در جبهه و دوران اسارت آزادگان سرافراز، سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر یا سوابق خدمت تمام وقت در دانشگاه آزاد اسلامی به سقف سنی اضافه می شود .

6-      نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم اعتیاد به مواد مخدر و استعمال دخانیات .

7-       برخورداری از سلامت جسمی و روانی کامل (نداشتن معلولیتی که مانع انجام وظیفه در شغل مورد درخواست باشد .)

8-      متقاضیان باید جهت همکاری در واحد مورد تقاضا شرایط زیر را داشته باشند .

الف) محل تولد وی شهر مورد تقاضا و یا متولد یکی از شهرهای استان و یا شهرهای همجوار آن شهر بوده و یا حداقل به مدت 1 سال در شهرستان مورد تقاضا (هم اکنون نیز ساکن محل باشد) سکونت داشته باشند .

مدارک لازم :

داوطلبان می بایست مدارک زیر را تکمیل و جهت شرکت در جلسه مصاحبه، به شهرستان مورد تقاضای خود مراجعه نمایند . بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه عذری پذیرفته نخواهد شد .

الف) اصل و تصویر مدارک تحصیلی که در فرم تقاضای ثبت نام درج نموده شده است (سوم راهنمایی، دیپلم).

تبصره : تصویر ریز نمرات دروس گذرانده شده دوره های تحصیلی دیپلم (3 سال متوسطه) الزامی است .

ب) اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (پشت و رو )

ج ) ارائه مدارک مثبته دال بر بومی و ساکن بودن (بند 8 آگهی)

د) اصل و تصویر کارت ملی و کلیه صفحات شناسنامه

هـ) ارائه مدارک مثبته مبنی بر تایید خدمت در جبهه، مدت اسارت، فرزند شهید برای افراد مشمول

ی) ارائه اصل فیش واریزی به مبلغ 200000 (دویست هزار) ریال به حساب شماره 0104825739000 به نام معاونت سما

 تذکرات مهم :

1-       چنانچه داوطلبی در فرم تقاضا، اطلاعات نادرست (سهوی یا عمدی) درج نموده باشد و در روز مصاحبه پس از تطبیق مدارک وی موضوع محرز گردد از شرکت در جلسه مصاحبه محروم خواهد شد و مسئولیت آن برعهده وی بوده و هزینه ثبت نام مسترد نخواهد شد .

2-      داوطلبان می بایست در روز مصاحبه کلیه مدارک خود را به همراه داشته باشند در غیر اینصورت هیچ گونه عذری از آنان پذیرفته نخواهد شد .

 

3-      کسانی که منسوبین آنها در استخدام دانشگاه آزاد اسلامی محل خدمت باشند، نمی توانند متقاضی در آن شهر باشند.

4-      پذیرفته شدگان به شرط دایر بودن مدارس سما به صورت قراردادی کار معین یکساله به کار  گرفته خواهند شد و در صورت نیاز بنا به تشخیص حوزه ستادی سما نسبت به جابجایی آنان در سطح مشهد اقدام می گردد؛ شایان ذکر است معاونت آموزش های عمومی و مهارتی سما، افراد را بصورت قرارداد سه ماهه بکارگیری خواهند نمود، این قرارداد در صورت رضایت واحد مورد تقاضا از عملکرد وی تمدید خواهد شد .

 

ثبت نام به پایان رسیده است.

مركز آموزشي و فرهنگي سما مشهد - تلفن:36617906

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي آموزشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.