روابط عمومي و اخبار

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

به گزارش روابط عمومي آموزشکده سما به مناسبت گراميدشت هفته پژوهش و روز دانشجو و با هدف بالابردن توان فني طراحي و شناسايي نفرات برتر، يک دوره مسابقه اسکيس  در مورخ 16/09/93 به همت مديريت پژوهشي و گروه معماري در محل آتليه آموزشکده سما برادران برگزار شد.

اين مسابقه يک روزه با استقبال علاقمندان به اين سبک از طراحي  برگزار گرديد که در پايان نفرات برگزيده پس از بررسي طرحهاي ارائه شده توسط تيم داوري  از بين 45 نفر از شرکت کنندگان بدين ترتيب معرفي شدند.

 در بخش طراحي آقايان :1- فرشيد دهقاني 2- فرزين محمدزاده 3-يونس جاويدي اصل.

دربخش طراحي خواهران: 1-مدينه احمدزاده 2-سارا ولايتي حسيني 3- نجمه رحماني

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي دانشكده مهارت و كارآفريني دانشگاه آزاد اسلامي مشهد و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی دانشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه معاونت آموزش هاي عمومي و مهارتي (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي دانشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي دانشكده مهارت و كارآفريني دانشگاه آزاد اسلامي مشهد

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.