دوره های فرهنگی

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

این اردو ویژه دانشجویان ورودی نیمسال اول 94 و همراه با برنامه های شاد و متنوع و در پايان صرف ناهار در كنار دوستان می باشد. زمان اجراي برنامه: جمعه مورخ 94/07/17 ساعت 9:00 صبح.
مكان: اردوگاه شهيد هاشمي نژاد

مهلت ثبت نام تا ساعت 24  روز چهارشنبه مورخ 1394/07/15 بوده که تنها از طریق همین سامانه انجام خواهد شد. در روز برگزاری مراسم همراه داشتن كارت ملي  جهت دریافت كارت شناسايي دانشجويي الزامی می باشد.

حركت سرويس ها از ساعت 8:00 صبح از محل ساختمان الهيه مي باشد و دانشجويان مي بايست از ساعت 7:30 الي 8:00 صبح در محل حاضر و كارت شناسايي خود را دريافت نمايند.

مهلت ثبت نام به پايان رسيده است. با سپاس

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي دانشكده مهارت و كارآفريني دانشگاه آزاد اسلامي مشهد و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی دانشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه معاونت آموزش هاي عمومي و مهارتي (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي دانشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي دانشكده مهارت و كارآفريني دانشگاه آزاد اسلامي مشهد

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.