امور رفاهي

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام
 
جهت كسب اطلاعات بيشتر به اتوماسیون اداری مراجعه نماييد.

فروش اينترنتي بليط استخر (ويژه كارمندان سما)

در هنگام پر کردن فرم به نکات زیر توجه کنید :

  • 1. کاربر گرامی در وارد کردن اطلاعات دقت فرمائید .
  • 2. پر کردن فیلد ها با علامت * ستاره الزامی است .
  • 3.همراه داشتن پرينت رسيد خريد بليت الزامي است و در صورت عدم ارائه پرينت، مسئول پذيرش از ورود شما به استخر جلوگيري خواهد نمود. .
  • 4. در صورت انصراف مبلغ واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
  • 5.همراه داشتن كد رهگيري ثبت نام جهت ورود به استخر و ارائه به مسئول پذيرش الزامي مي باشد.
  • 6. بليت خريداري شده توسط شما فقط براي همان جلسه اعتبار خواهد داشت و مسئول پذيرش بليت هاي تاريخ گذشته را قبول نخواهد كرد.
  • 7. تعداد همراهان هر همكار حداكثر 3 نفر مي باشد.
  • 8. در صورت انصراف مبلغ واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
  • 9. ليست ثبت نام هر سيانس در تاريخ همان جلسه و تا پايان وقت اداري بسته خواهد شد، خريد خود را به لحظات آخر موكول ننماييد.
لطفا نام و نام خانوادگي خود را صحيح وارد نماييد.
كد ملي نامعتبر و يا قبلا ثبت نام شده است.
شماره پرسنلي خود را صحيح وارد نماييد.
لطفا جنسيت خود را مشخص نماييد.
تارخ سيانس مورد تقاضاي خود را وارد نماييد.
سيانس همكاران خانم روزهاي چهارشنبه از ساعت 18 الي 20 مي باشد كه پس از خريد بليت مي بايست به سركارخانم محلي مراجعه نماييد تا بليت شما مهر زده شود. (روزهاي حضور خانم محلي از ساعت 8 الي 12 روزهاي زوج مي باشد)
لطفا تعداد همراهان خود را مشخص نماييد.
ايميل خود را صحيح وارد نماييد.
0 ریال
كد امنيتي:
تازه كردن کد امنیتی وارد شده را تازه سازی نمایید.

مركز آموزشي و فرهنگي سما مشهد - تلفن: 35246890-051

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي آموزشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.