دوره های آموزشی

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

 

معاونت آموزش هاي عمومي و مهارتي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد (سما) دوره توانمندسازی معلمین دوره اول و دوم ابتدایی مدارس سما مشهد - شهریور 98 را با اهدافی چون: ارائه روش هاي نوين تدريس و افزايش توانمندي علاقمندان به امر تدريس در مراکز آموزشي سما برگزار مي نمايد.

توجه مهم: با عنايت به لزوم رعايت سقف افراد شركت كننده در كلاس، اولويت در انتخاب بازه كلاس با افرادي است كه زودتر ثبت نام نمايند. بديهي است در صورت لزوم جهت رعايت كيفيت كلاس، افراد انتهاي ليست به بازه مورد نظر انتقال خواهند يافت.

دوره توانمندسازی معلمین دوره اول و دوم ابتدایی مدارس سما مشهد - شهریور 98

لطفا نام خود را صحیح وارد نمایید.
نام خانوادگی خود را صحیح وارد نمایید.
كد ملي خود را وارد کنید.
جنسيت خود را مشخص نماييد.
نام پدر خود را صحیح وارد نمایید.
شماره همراه خود را وارد کنید.
شماره ثابت خود را وارد کنید.
مدرك تحصيلي خود را مشخص نماييد.
رشته تحصیلی خود را وارد کنید.
عنوان دوره خود را مشخص نمایید.
پایه تدریس دوره اول مشخص شود.
پایه تدریس دوره دوم مشخص شود.
نام درس دوره دوم وارد نشده است.
نام آموزشگاه محل تدریس خود را وارد کنید.
تاریخ مورد نظر شما برای برگزاری دوره وارد نشده است.
کد امنیتی: بارگذاری مجدد ورودی نامعتبر

معاونت آموزش هاي عمومي و مهارتي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد (سما) - تلفن: 36629805  و 36618710 داخلي 22 (خانم صادق زاده)

 

پشتيباني سايت: 09153234029 (آقاي مهندس محمدزاده)

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي آموزشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.