دوره های آموزشی

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

 آموزشکده فنی و حرفه ای سما دانشگاه آزاد اسلامي مشهد، چهارمين دوره تئوري مربيگري درجه 3 رشته هاي ورزشي با همكاري هيات ورزش هاي همگاني را در دیماه سال 96 ، برگزار مي نمايد. (جهت نمايش و اطلاعات بيشتر روي عكس كليك كنيد)

هزينه دوره :

1,400,000 ريال

زمان برگزاري :

آذرماه 96

ظرفیت ثبت نام تکمیل شده است. با سپاس از همراهی شما

ستاد برگزاري دوره تئوري مربيگري درجه 3 رشته هاي ورزشي - مركز آموزشي و فرهنگي سما مشهد - تلفن: 09154245725

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي آموزشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.