دوره های آموزشی

مرکز آموزشي وفرهنگي سما مشهد وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي ، هفتمین دوره آموزشي مهارتهاي تدريس را با اهدافی چون : ارائه روشهاي نوين تدريس و افزايش توانمندي علاقمندان به امر تدريس در مراکز آموزشي سما ، برگزار مي نمايد.

مكان و زمان برگزاري دوره: 

الف- شروع دوره : شنبه 7 مردادماه 96
ب- مکان برگزاری کلاس ها : متعاقبا ، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

مدت برگزاری دوره :

از روز شنبه 7 مرداد تا 30 مرداد 96 ، ایام هفته بجز پنج شنبه و جمعه ، روزها از ساعت 8 تا 14

امتيازات دوره :

الف - براي کلیه افرادي که موفق به کسب نمره قبولي در این دوره گردند گواهينامه صادر خواهد شد.
ب - تعداد محدودي از داوطلبان با کسب امتياز لازم ، جهت کارورزي سه ماهه به مدارس سما معرفي خواهند شد و درپايان اين دوره ، گواهينامه تکميلي صادر خواهد شد.
ج - تعدادي از افراد معرفي شده به مرحله کارورزي پس از بررسي عملکرد کارورزي ونمره اکتسابي در دوره عملي ، در صورت نياز مدارس به عنوان نيروي حق التدريس به کار گرفته خواهند شد.

زمان ثبت نام : ثبت نام از روز یکشنبه 25 تیر آغاز و تا روز شنبه 31 تیرماه 96 ، ادامه خواهد داشت.

مدارک مورد نياز جهت ثبت نام (ارائه اصل مدارک در زمان شروع کلاس ها به مسئول برگزاری دوره الزامي مي باشد) :

الف - تصوير کلیه مدارک تحصيلي
ب - تصوير شناسنامه و کارت ملي
ج - یک قطعه عکس 4* 3
د - پرداخت اینترنتی مبلغ 2/800/000 ريال ( دو میلیون و هشتصد هزار ریال ) مربوط به هزينه برگزاري دوره

کارکنان و اساتید سما و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و همسر و فرزندان آنان از 10 درصد تخفیف بهره مند خواهند شد. مبلغ تخفیف پس از پایان ثبت نام به این افراد مسترد خواهد شد.

ضمن تشکر از همراهی و استقبال خوب شما عزیزان، ظرفیت ثبت نام این دوره به پایان رسیده است.

مركز آموزشي و فرهنگي سما مشهد - تلفن: 36629805 - 09153234029 (محمدزاده)

رهگیری وضعیت ثبت نام

کد رهگیری :

   ... چاپ کارت شناسایی ...     

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه معاونت اموزشی و پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها با نظر جناب آقای سالاری معاون محترم آموزشی و پژوهشي آموزشكده، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد. با تشكر

معاونت آموزشی و پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.