دوره های آموزشی

 تماس بگیرید: 35246895-051

  • ثبت نام

مرکز آموزشي وفرهنگي سما مشهد وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي ، هفتمین دوره آموزشي مهارتهاي تدريس را با اهدافی چون : ارائه روشهاي نوين تدريس و افزايش توانمندي علاقمندان به امر تدريس در مراکز آموزشي سما ، برگزار مي نمايد.

مكان و زمان برگزاري دوره: 

الف- شروع دوره : شنبه 7 مردادماه 96
ب- مکان برگزاری کلاس ها : متعاقبا ، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

مدت برگزاری دوره :

از روز شنبه 7 مرداد تا 30 مرداد 96 ، ایام هفته بجز پنج شنبه و جمعه ، روزها از ساعت 8 تا 14

امتيازات دوره :

الف - براي کلیه افرادي که موفق به کسب نمره قبولي در این دوره گردند گواهينامه صادر خواهد شد.
ب - تعداد محدودي از داوطلبان با کسب امتياز لازم ، جهت کارورزي سه ماهه به مدارس سما معرفي خواهند شد و درپايان اين دوره ، گواهينامه تکميلي صادر خواهد شد.
ج - تعدادي از افراد معرفي شده به مرحله کارورزي پس از بررسي عملکرد کارورزي ونمره اکتسابي در دوره عملي ، در صورت نياز مدارس به عنوان نيروي حق التدريس به کار گرفته خواهند شد.

زمان ثبت نام : ثبت نام از روز یکشنبه 25 تیر آغاز و تا روز شنبه 31 تیرماه 96 ، ادامه خواهد داشت.

مدارک مورد نياز جهت ثبت نام (ارائه اصل مدارک در زمان شروع کلاس ها به مسئول برگزاری دوره الزامي مي باشد) :

الف - تصوير کلیه مدارک تحصيلي
ب - تصوير شناسنامه و کارت ملي
ج - یک قطعه عکس 4* 3
د - پرداخت اینترنتی مبلغ 2/800/000 ريال ( دو میلیون و هشتصد هزار ریال ) مربوط به هزينه برگزاري دوره

کارکنان و اساتید سما و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و همسر و فرزندان آنان از 10 درصد تخفیف بهره مند خواهند شد. مبلغ تخفیف پس از پایان ثبت نام به این افراد مسترد خواهد شد.

ضمن تشکر از همراهی و استقبال خوب شما عزیزان، ظرفیت ثبت نام این دوره به پایان رسیده است.

مركز آموزشي و فرهنگي سما مشهد - تلفن: 36629805 - 09153234029 (محمدزاده)

معرفی آموزشکده سما مشهد

دانشکده فنى و حرفه‌ای سماء مشهد در سال 1382 تأسیس شد و در ابتدا با پذيرش 388 نفر دانشجو در دو رشته حسابدارى و کامپيوتر کار خود را آغاز کرد. هم اکنون پس از یک ده تلاش و پويايى دانشکده فنی و حرفهای سما مشهد با زیربنای 16300 مترمربع بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی در بین دانشکده‌های سما در سطح کشور است. در این دانشکده تعداد 32 استاد هیئت علمی و بیش از 180 استاد مهمان، به‌کار علم آموزی و تربیت تکنیسین می‌پردازند. ادامه معرفی آموزشکده سما مشهد

درباره سامانه و راهبري سايت

اين وبسايت به همت حوزه مديريت پژوهشي آموزشكده سما و با هدف مكانيزه نمودن ثبت نام دوره هاي کوتاه مدت و تخصصی آموزشكده راه اندازي شده و هم اكنون نيز توسط اين حوزه در حال بروزرساني و ارائه خدمات مي باشد. امر راه اندازي و مسئوليت راهبري و پشتيباني وبسايت توسط همكار شاغل در حوزه پژوهشی (آقاي مرتضي محمدزاده) انجام مي شود و درخواست هاي ساير حوزه ها پس از ارائه به مديريت پژوهشي در شوراي پژوهشي آموزشكده و اخذ مصوبه اجرا، از طريق اين سامانه قابل انجام خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشكل و يا سوال مي توانيد از طريق شماره تماس هاي اعلام شده در سايت با ما در ارتباط باشيد.

مديريت پژوهشي آموزشكده سما

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.